Magdalena Michalska

Jestem psychologiem o specjalności klinicznej, terapeutą leczenia uzależnień. Doświadczenie zawodowe rozpoczynałam w Szpitalu Praskim w Warszawie, na Oddziale Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych PLAZA-Detox oraz w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie, w II Klinice Psychiatrycznej W.U.M. gdzie prowadziłam treningi dla osób z zaburzeniami psychotycznymi. Od 11 lat jestem związana z Mazowieckim Towarzystwem Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U”, w którym pracuję jako psycholog/terapeuta.

 

Odbyłam liczne szkolenia psychologiczne z zakresu m.in. dialogu motywacyjnego, leczenia uzależnień chemicznych i behawioralnych, pracy terapeutycznej. Jestem specjalistą terapii CANDIS – program kierowany do osób nadużywających/uzależnionych od THC (organizowane m.in. przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii).

 

Regularnie uczestniczę w konferencjach naukowych z zakresu seksuologii, profilaktyki uzależnień, hazardu. Prowadzę szkolenia i warsztaty dla pracowników oświaty oraz młodzieży szkolnej w zakresie profilaktyki uzależnień, komunikacji, asertywności, umiejętności psychospołecznych. 

 

Pracuję w kontakcie indywidualnym oraz grupowym z osobami borykającymi się z różnymi trudnościami:

 

  • uzależnionymi od substancji i zachowań;
  • współuzależnionymi;
  • w kryzysie życiowym związanym z pracą zawodową, związkami, kontaktami międzyludzkimi itp.;
  • pomagam udoskonalać swoje umiejętności interpersonalne, asertywność, poczucie własnej wartości;
  • z osobami o niskiej samoocenie i wynikającymi z tego trudnościami w życiu codziennym.

 

W swojej pracy terapeutycznej stawiam na budowanie relacji, zaufania między terapeutą a klientem. W moim przekonaniu tylko po zapewnieniu bezpiecznych warunków dla klienta/pacjenta, możliwa jest praca nad zmianą i realizacją celu. Tempo i kierunek pracy ustalam zawsze indywidualnie do potrzeb, predyspozycji i gotowości do zmian klienta.

 

Mój prywatny czas zajmują mi głównie podróże, książki (kryminały, literatura faktu) oraz spotkania z przyjaciółmi. Bycie z bliskimi jest dla mnie bezcenne, pozwala mi to zachować radość życia i równowagę.

 

Cennik:

 • Sesje indywidualne – 350 zł / czas 50 min.
 • Sesje rodzinne/par – 400 zł / czas 50 min.
Share your thoughts

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.